• Mgr. Martina Bukvayová
      • Mgr. Martina BukvayováVychovávateľ
        bukvayova.martina@zsfandlyho.sk
      • Mgr. Alena Burdanová
      • Mgr. Alena BurdanováUčiteľ
        burdanova.alena@zsfandlyho.sk
      • Ing. Zuzana Čabounová
      • Ing. Zuzana ČabounováUčiteľ
        Triedny učiteľ: 7.A
        cabounova.zuzana@zsfandlyho.sk
      • Ing. Vladimíra Čechvalová
      • Ing. Vladimíra ČechvalováUčiteľ
        vlada.cechvalova@gmail.com
        Fotoalbum
      • Mgr. Milada Čermáková
      • Mgr. Milada ČermákováUčiteľ
        Triedny učiteľ: 3.D
        cermakova.milada@zsfandlyho.sk
        Fotoalbum
      • Mgr. Monika Číková
      • Mgr. Monika ČíkováZástupca
        cikova.monika@zsfandlyho.sk
        Fotoalbum
      •  Silvia Čížová
      • Silvia ČížováVychovávateľ
        cizova.silvia@zsfandlyho.sk
        Fotoalbum
      •  Iveta Dobšovičová
      • Iveta DobšovičováVychovávateľ
        dobsovicova.iveta@zsfandlyho.sk
        Fotoalbum
      • Mgr. Emília Dominová
      • Mgr. Emília DominováUčiteľ
        Triedny učiteľ: 8.B
        dominova.emilia@zsfandlyho.sk
        Fotoalbum
      • Mgr. Martin Dulaj
      • Mgr. Martin DulajUčiteľ
        spravca@zsfandlyho.sk
        Fotoalbum
    • Kontakty

      • Základná škola Fándlyho 11 902 01 Pezinok
      • sekretariat@zsfandlyho.sk
      • 033 / 641 22 53
      • Fándlyho 11 90201 Pezinok
      • Riaditeľka školy: Ing. Monika Hlúšková 033 / 641 22 53
      • Zástupcovia riaditeľky: PaedDr. Ingrid Laláková (pre I. stupeň) Mgr. Martina Šnircová (pre II. stupeň) Mgr. Monika Číková (nepedagogický úsek)
      • Školská psychologička: Jana Fábiková 0908 629 392 fabikova.jana@zsfandlyho.sk Denne v čase od 7:45 do 15:00 hod.
      • Školská jedáleň: p. Alena Malíšková 033 / 641 34 17
      • Školský klub detí: budova ZŠ 0911 / 233 653 budova ŠKD 0911 / 971 658
      • Výchovný poradca: Mgr. Anna Nunvářová 0908/ 028 157
  • Fotogaléria

    • MSR v gymnastike Poprad
    • Rozlúčka štvrtákov
    • Seminárny deň
    • Slovinské veľvyslanectvo
    • ŠKD - Talent show
    • Beseda s Jánom Volkom.
    • ŠKD - Keramické dni v múzeu - 7.odd
    • LEGO výstava
    • Bublinková šou.
    • Úspešní gymnasti
    • Plavecký výcvik
    • Pezinská olympiáda