•  

       
      Krúžky 2018/2019 
      Základná škola Fándlyho 11 902 01 Pezinok
      vedúci krúžok deň čas miestnosť
      Strapáčová Renáta Atletika  utorok 14:30-15:30 obsadené
      Sulanová Svatava Atletika dievčatá 5.-9.r. streda 14:00-15:30 telocvičňa
      Pivarček Milan Atletika chlapci 5.-9.r. streda 14:00-15:30 telocvičňa
      Kocurková Oľga Cvičenia z MAT 8.r. streda 14:00-15:30  
      Šnircová Martina Cvičenia z MAT 9.B štvrtok 14:00-15:30  
      Nunvářová Anna Cvičenia zo SJL 9.A, 9.B pondelok 14:00-15:30  
      Nunvářová Anna Cvičenia zo SJL 9.A, 9.B štvrtok 14:00-15:30  
      Liptáková Ivana Cvičenia zo SJL 9.D, 9.C utorok 14:00-15:30  
      Liptáková Ivana Cvičenia zo SJL 9.D, 9.C štvrtok 14:00-15:30  
      Šimková Dominika Divadelný krúžok 4.r. streda 14:00-15:30  
      Gába Vladimír Florbal 4.-6.r. štvrtok 14:30-16:00 telocvičňa
      Pivarček Milan Florbal 7.-9.r. streda 15:30-17:00 telocvičňa
      Rozbeská Alena Folklórníček 1.C streda 13:30-15:00  
      Košťálová Kvetoslava Gymnastika 1.-4.r. (výber podľa počtu) pondelok 14:00-15:30 telocvičňa
      Baňovičová Daniela Gymnastika 1.-9.r. pondelok 14:00-15:30 obsadené
      Baňovičová Daniela Gymnastika 1.-9.r. pondelok 15:30-17:00 obsadené
      Cingelová Elena Gymnastika 1.-9.r. pondelok 15:30-17:00 obsadené
      Cingelová Elena Gymnastika 1.r. (výber podľa počtu) pondelok 14:00-15:30  
      Gába Vladimír Halové veslovanie, bedminton utorok 15:30-17:00 telocvičňa
      Pivarček Milan Halové veslovanie, bedminton utorok 15:30-17:00 telocvičňa
      Neurathová Mária Hejného matematika 7.r. streda 7:00-7:45  
      Neurathová Mária Hejného matematika 7.r. štvrtok 7:00-7:45  
      Dritomský Erik Hokej 5.-9.r. Platí sa vstup na štadión utorok 14:30-16:30  
      Řezáčová Zuzana Hravá nemčina 2.-3.r. štvrtok 13:30-15:00  
      Nociarová Martina Chemický krúžok 5.-6.r.                           pondelok 14:00-15:30 chem.uč.
      Sulanová Svatava Jumping 5.-9.r. utorok 14:00-15:30 telocvičňa
      Dritomský Erik Ľadové korčuľovanie 5.-9.r. Platí sa vstup sobota Podľa otváracích hodín zimného štadióna   
      Strapáčová Renáta Loptové hry 1.-4.r.  utorok 13:30-14:30 telocvičňa
      Strapáčová Renáta Loptové hry 1.-4.r.  štvrtok 13:30-14:30 telocvičňa
      Gába Vladimír Loptové hry 5.-9.r. štvrtok 16:00-17:30 telocvičňa
      Bartošová Michaela Matematický krúžok 9.r. utorok 14:00-15:30  
      Čabounová Zuzana Matematický krúžok 9.r. streda 14:00-15:30  
      Melichárová Ľudmila Počítačový 3.-4.r. štvrtok 14:00-15:30 Inf 1
      Pivarček Milan Počítačový 4.r. utorok 14:00-15:30 Inf 1
      Gába Vladimír Počítačový 5.-6.r. utorok 14:00-15:30 Inf 3
      Hájiková Melánia Recitačný krúžok streda 13:00-14:30  
      Šindelár Dušan Stolný tenis 1.-2.r. pondelok 14:30-16:00 chodba
      Šindelár Dušan Stolný tenis 3.-4.r. utorok 14:30-16:30 chodba
      Šindelár Dušan Stolný tenis 5.-6.r. streda 14:30-16:30 chodba
      Šindelár Dušan Stolný tenis 7.-9.r. pondelok 16:00-17.30 chodba
      Čermáková Milada Šachový krúžok-pokročilí 2.-6.r. štvrtok 14:00-15:30  
      Čermáková Milada Šachový krúžok-začiatočníci 2.-6.r. streda 14:00-15:30  
      Mikuličková Viera Tvorivý bádateľ 4.D streda 13:30-15:00  
      Slyšková Eva Úspešný riešiteľ 3.-5.r. streda 14:00-15:30  
      Mikuličková Viera Vybíjaná - športové hry 2.-4.r. piatok 13:30-15:00 telocvičňa
      Rozbeská Alena Výtvarníček 1.ročník piatok 13:00-14:30  
             
               
               
               
    • Kontakty

      • Základná škola Fándlyho 11 902 01 Pezinok
      • sekretariat@zsfandlyho.sk
      • 033 / 641 22 53
      • Fándlyho 11 90201 Pezinok
      • Riaditeľka školy: Ing. Monika Hlúšková 033 / 641 22 53
      • Zástupcovia riaditeľky: PaedDr. Ingrid Laláková (pre I. stupeň) Mgr. Martina Šnircová (pre II. stupeň) Mgr. Monika Číková (nepedagogický úsek)
      • Školská psychologička: Jana Fábiková 0908 629 392 fabikova.jana@zsfandlyho.sk Denne v čase od 7:45 do 15:00 hod.
      • Školská jedáleň: p. Alena Malíšková 033 / 641 34 17
      • Školský klub detí: budova ZŠ 0911 / 233 653 budova ŠKD 0911 / 971 658
      • Výchovný poradca: Mgr. Anna Nunvářová 0908/ 028 157
  • Fotogaléria

    • Korčuliarsky kurz
    • Bavme deti športom - hala Elán Bratislava
    • Vlastivedná exkurzia do Bratislavy
    • ŠKD - 4.C v Malokarpatskej knižnici
    • Mliečny deň
    • Ovocný deň
    • Zeleninový deň
    • HPK
    • Exkurzia Trnava 4.ročník
    • Exkurzia Hlohovec
    • ExpEdícia
    • Jesenná výstava tekvíc