• Krúžky 2019/2020 
      Základná škola Fándlyho 11 902 01 Pezinok
      krúžok vedúci deň čas miestnosť
      Atletika 1.-4.r.  Strapáčová Renáta utorok 14:30-15:30 telocvičňa
      Atletika dievčatá 5.-9.r. Sulanová Svatava streda 14:00-15:30 telocvičňa
      Atletika chlapci 5.-9.r. Pivarček Milan streda 14:00-15:30 telocvičňa
      Basketbalový krúžok 5.-9.r. Pivarček Milan streda 15:30-17:00 telocvičňa
      Cvičenia z MAT 9.A Kocurková Oľga utorok 13:45-15:15  
      Cvičenia z MAT 9.B Kocurková Oľga pondelok 13:45-15:15  
      Cvičenia z MAT 9.C Kocurková Oľga streda 13:45-15:15  
      Cvičenia z MAT 9.D Čabounová Zuzana pondelok 14:00-15:30  
      Cvičenia zo SJL 9.B Dominová Emília štvrtok 14:00-15:30  
      Cvičenia zo SJL 9.A Bajaníková Adriana pondelok 14:00-15:30  
      Cvičenia zo SJL 9.C Pilková Ľudmila štvrtok 14:00-15:30  
      Cvičenia zo SJL 9.D Illavská Terézia streda 14:00-15:30  
      Florbal 4.-6.r. Gába Vladimír štvrtok 14:30-16:00 telocvičňa
      Florbal 7.-9.r. Gába Vladimír štvrtok 15:30-17:00 telocvičňa
      Folklórníček 2.C Rozbeská Alena pondelok 12:45-14:45 cvičebňa
      Gymnastika 1.-6.r. (výber podľa počtu) Košťálová Kvetoslava pondelok 14:00-14:45  
      Gymnastika 1.-6.r. (výber podľa počtu) Košťálová Kvetoslava pondelok 14:45-15:30  
      Gymnastika 1.r. (výber podľa počtu) Cingelová Elena pondelok 14:00-15:30  
      Gymnastika dievčatá 1.-9.r. Baňovičová Daniela pondelok 14:00-15:30 obsadené
      Gymnastika dievčatá 1.-9.r. Baňovičová Daniela pondelok 15:30-17:00 obsadené
      Gymnastika dievčatá 1.-9.r. Cingelová Elena pondelok 15:30-17:00 obsadené
      Gymnastika chlapci 1.-3.r. a 7.-9.r. (výber) Cingelová Elena pondelok 13:30-14:30 telocvičňa
      Gymnastika chlapci 1.-3.r. a 7.-9.r. (výber) Sulanová Svatava pondelok 13:30-14:30 telocvičňa
      Halové veslovanie, bedminton Gába Vladimír utorok 15:30-17:00 telocvičňa
      Halové veslovanie, bedminton Pivarček Milan utorok 15:30-17:00 telocvičňa
      Chemický krúžok 7.-9.r./5.-6.r.                           Nociarová Martina pondelok 14:00-15:30 chem.uč.
      Jumping a Tabata 5.-9.r. Sulanová Svatava utorok 14:00-15:30 telocvičňa
      Ľadové korčuľovanie (Platí sa vstup) Dritomský Erik utorok 14:00 Podľa otváracích hodín zimného štadióna 
      Loptové hry 1.-4.r.  Laláková Ingrid utorok 13:30-14:30 telocvičňa
      Loptové hry 1.-4.r.  Strapáčová Renáta utorok 13:30-14:30 telocvičňa
      Loptové hry 1.-4.r.  Laláková Ingrid štvrtok 13:30-14:30 telocvičňa
      Loptové hry 1.-4.r.  Strapáčová Renáta štvrtok 13:30-14:30 telocvičňa
      Počítačový 3.-4.r. Melichárová Ľudmila štvrtok 14:00-15:30 Inf 1
      Počítačový 5.-6.r. Gába Vladimír utorok 14:00-15:30 Inf 3
      Počítačový 5.-6.r. Pivarček Milan utorok 14:00-15:30 Inf 1
      Recitačný krúžok Hájiková Melánia streda 13:00-14:30  
      Stolný tenis 1.-2.r. Šindelár Dušan pondelok 14:30-16:00 chodba
      Stolný tenis 3.-4.r. Šindelár Dušan utorok 14:30-16:30 chodba
      Stolný tenis 5.-6.r. Šindelár Dušan streda 14:30-16:30 chodba
      Stolný tenis 7.-9.r. Šindelár Dušan pondelok 16:00-18.00 chodba
      Šachový krúžok-pokročilí 2.-5.r. Čermáková Milada utorok 14:00-15:30  
      Šachový krúžok-začiatočníci 2.-5.r. Čermáková Milada pondelok 14:00-15:30  
      Španielčina 5.-9.r. Kasznárová Dominika štvrtok 14:00-15:30  
      Tvorivý bádateľ - Šikovné rúčky 1.-4.r. Mikuličková Viera streda 14:00-15:30  
      Vybíjaná - športové hry 2.-4.r. Mikuličková Viera piatok 13:30-15:00 telocvičňa
    • Kontakty

      • Základná škola Fándlyho 11 902 01 Pezinok
      • sekretariat@zsfandlyho.sk
      • 033 / 641 22 53
      • Fándlyho 11 90201 Pezinok
      • Riaditeľka školy: Ing. Monika Hlúšková 033 / 641 22 53
      • Zástupcovia riaditeľky: PaedDr. Ingrid Laláková (pre I. stupeň) Mgr. Martina Šnircová (pre II. stupeň) Mgr. Monika Číková (nepedagogický úsek)
      • Školská psychologička - pre 1-4. ročník: Mgr. Jana Tirčová 0917 199 374 (volať po 14.00 hod) psycholog1@zsfandlyho.sk Denne v čase od 7:00 do 15:00 hod.
      • Školská psychologička - pre 5-9. ročník: Mgr. Natália Marková 0944 858 212 (volať po 14.00 hod) psycholog2@zsfandlyho.sk Denne v čase od 7:00 do 15:00 hod.
      • Výchovný poradca: Mgr. Anna Nunvářová 0908/ 028 157
      • Školská jedáleň: p. Alena Malíšková 033 / 641 34 17
      • Školský klub detí: budova ZŠ 0911 / 233 653 budova ŠKD 0911 / 971 658
  • Fotogaléria

    • ŠKD Jesenné variácie 11. odd
    • Integrácia
    • Vlastivedné múzeum
    • 3-A Matematika - tvorba a plánovanie trasy
    • 3-A Pokus prírodoveda - vzduch
    • 3.A Poznávacia exkurzia Bratislava
    • 3-A Anglický jazyk - interaktívne opakovacie cvičenia
    • 3-A Výskumne ladená koncepcia (prírodoveda) - pokus ponáranie predmetov
    • Ovocný deň
    • Máme radi pohyb
    • Povzbudenie spolužiaka
    • Naše strašidlá