• Gymnastický 4-boj – krajské kolo

      • 03.05.2019 10:37
      • V stredu 10. apríla sa 16 dievčat a 11 chlapcov našej školy zúčastnilo krajského kola v gymnastickom štvorboji na ZŠ Tupolevova v Bratislave. Reprezentovali školu v troch kategóriách.

        Dievčatám sa vo všetkých kategóriách podarilo obsadiť 1. miesta v súťaži družstiev, a tým si zabezpečiť postup na M SR.

        Chlapci súťažili prvý krát a v kategórii  1.-3. ročník sa im podarilo získať 1. miesto a postup na M SR, ktoré sa konajú 14. a 15. mája v Dubnici nad Váhom a družstvo chlapcov v súťaži družstiev kategórie  4.-6. ročník obsadilo 2. miesto.

         

        V kategórii „C“ dievčatá 7.-9. ročník súťažili:

        Miriam Koreničová 6.D

        Diana Cingelová 8.D

        Alžbeta Dulajová 8.D

        Romana Šimonovičová 8.D

        Lenka Tománková 8.D

        V tejto kategórii v jednotlivcoch súťažilo 30 dievčat.

        Na 1. mieste sa umiestnila Diana Cingelová a na 4. Romana Šimonovičová.

         

        V kategórii „B“ dievčatá 4.-6. ročník súťažili:

        Victoria Gažda 4.A

        Lujza Mozolová 4.C

        Adela Marková 5.B

        Terezka Múčková 5.C

        Katarína Packová 5.D

        Vanessa Maco 6.B

        V jednotlivcoch zo 40 súťažiacich dievčat si 2. miesto odniesla Adela Marková, 3. miesto Victoria Gažda a 4. miesto Vanessa Maco.

         

        V kategórii „A“ dievčatá 1.-3. ročník súťažili:

        Tereza Haburajová 1.A

        Nella Straková 1.B

        Amélia Galánková 1.D

        Nela Slivková 2.C

        Natália Buday 2.C

        Natália Buday v súťaži jednotlivcov, spomedzi 30 dievčat, získala 1. miesto, Nela Slivková 2. miesto a Tereza Haburajová 5. miesto.

         

        V kategórii „B“ chlapci 4.-6. ročník súťažili:

        Marco Kmeťka 5.D

        Adam Mozola 6.D

        Peter Berta 6.D

        Oliver Pinček 6.D

        Marek Pažitný 6.D

        V jednotlivcoch z 10 súťažiacich si 3. miesto odniesol Adam Mozola.

         

        V kategórii „A“ chlapci 1.-3. ročník súťažili:

        Grilli Teo 1.B

        Noel Haško 1.C

        Emil Galánek 1.D

        Michal Sulan 2.C

        Ondrej Adamec 2.D

        Tadeáš Pícha 2.D

        V jednotlivcoch z 11 súťažiacich si 3. miesto odniesol Emil Galánek a na 5. mieste sa umiestnil Tadeáš Pícha.

        Všetkým dievčatám a chlapcom blahoželáme a držíme palce na M SR!

        Foto TU
      • Naspäť na zoznam článkov
    • Kontakty

      • Základná škola Fándlyho 11 902 01 Pezinok
      • sekretariat@zsfandlyho.sk
      • 033 / 641 22 53
      • Fándlyho 11 90201 Pezinok
      • Riaditeľka školy: Ing. Monika Hlúšková 033 / 641 22 53
      • Zástupcovia riaditeľky: PaedDr. Ingrid Laláková (pre I. stupeň) Mgr. Martina Šnircová (pre II. stupeň) Mgr. Monika Číková (nepedagogický úsek)
      • Školská psychologička - pre 1-4. ročník: Mgr. Jana Tirčová 0917 199 374 (volať po 14.00 hod) psycholog1@zsfandlyho.sk Denne v čase od 7:00 do 15:00 hod.
      • Školská psychologička - pre 5-9. ročník: Mgr. Natália Marková 0944 858 212 (volať po 14.00 hod) psycholog2@zsfandlyho.sk Denne v čase od 7:00 do 15:00 hod.
      • Výchovný poradca: Mgr. Anna Nunvářová 0908/ 028 157
      • Školská jedáleň: p. Alena Malíšková 033 / 641 34 17 stravovanie@zsfandlyho.sk
      • Školský klub detí: budova ZŠ 0911 / 233 653 budova ŠKD 0911 / 971 658
  • Počítadlo návštev