• Historicko - poznávací kurz 2019

• V dňoch 22. až 24. októbra 2019 sa uskutoční Historicko - poznávací kurz, ktorý organizujeme pre žiakov deviateho ročníka. Cena kurzu je 120 eur a podrobnosti o programe sa môžete dozvedieť TU :

• Pozrite sa na svet našimi očami

• Oči nie sú všetko, čím môžeme vnímať svet. Niektorí ľudia si myslia, že oči sú samozrejmosť, iní si uvedomujú, že život bez zraku by nebol až tak jednoduchý. A predsa existuje mnoho ľudí bez zraku a vedia tak fungovať každý deň. Mali sme možnosť pozrieť sa na to aj na našej škole. Dňa 23.9.2019 nás navštívili paraolympionik Juraj Práger a jeho spoločník Marek Gernát, ktorí majú zrakový postih a urobili pre naše deti v školskom klubevýchovný program o každodennom živote ľudí bez zraku. Ukázali im základné pomôcky, ktoré používajú v bežnom živote a ktoré sú špeciálne prispôsobené pre ľudí bez zraku. Deti si mali možnosť tieto veci vyskúšať a zahrať aj loptovú hru GoalBall. Nakoniec bolo aj vystúpenie vodiaceho psa Lukyho, ktorý špeciálny výcvik a je verným spoločníkom Juraja Prágera. Fotoalbum

• Výsledky volieb do Rady školy

• Ďakujeme rodičom našej školy za veľkú účasť na RZ a za hlasovanie v doplňujúcich voľbách do Rady školy. Všetkým zúčastneným kandidátom ďakujeme za kandidatúru a snahu pomáhať škole.

Gratulujeme víťazovi volieb pánovi Ing. Vladislavovi Berkovičovi.

• Múzeum holokaustu v Seredi

• V utorok 17.septembra 2019, sa 51 žiakov deviateho ročníka zúčastnilo exkurzie do Múzea holokaustu v Seredi, ktoré sa nachádza v priestoroch bývalého pracovného tábora. Prehliadka múzea bola prvým zo série podujatí v tomto školskom roku, ktoré na škole realizujeme v rámci výchovy vedúcej k odbúravaniu rasových predsudkov, potláčaniu xenofóbie a intolerancie pre žiakov deviateho ročníka.

V rámci výchovného programu deviataci v priebehu školského roka navštívia Múzeum KL Aschwitz - Birkenau a Múzeum židovskej kultúry v Bratislave. Fotoreport TU :

• OZNAM

• Vážení rodičia, vzhľadom na technickú závadu na kuchynskom zariadení v školskej jedálni sme museli dočasne upraviť a prispôsobiť jedálny lístok vzniknutej situácii. Závadu sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť. Ďakujeme za pochopenie.

• Doplňujúce voľby do Rady školy

• Doplňujúce voľby do Rady školy pri Základnej škole na Fándlyho ulici v Pezinku

16. – 17.9.2019

Volení kandidáti:
            1. Ing. Vladislav Berkovič
            2. Ing. Tatiana Leporis
            3. Ing. Jana Olejníková
            4. Ing. Zlatica Václavová

• Mandátová komisia na doplňujúce voľby do Rady školy

• Mandátová komisia na doplňujúce voľby do Rady školy.

Rodičia, ktorí majú záujem zúčastniť sa sčitovania hlasov v doplňujúcich voľbách RŠ v mandátovej komisii a to v stredu 18.9 o 8,00 hod., sa môžu prihlásiť mailom tajomníčke RR Kvetoslave Košťálovej do pondelka 16.9. 20,00 hod.

( mail: kostalova.kvetoslava@zsfandlyho.sk )

• Zber Papiera

• Základná škola Fándlyho 11 v Pezinku vyhlasuje jesenný zber papiera.

od 30.09.2019 do 03.10.2019

• Rodičovské združenia

• Základná škola Fándlyho 11 v Pezinku pozýva rodičov a zákonných zástupcov na RZ, ktoré sa uskutočnia:

• pre 1. stupeň dňa 16.9.2019 (pondelok) o 17:00

• pre 2. stupeň dňa 17.9.2019 (utorok) o 17:00

• Doplňujúce voľby do Rady školy ZŠ Fándlyho 11 Pezinok

Na prvých RZ prebehnú doplňujúce voľby rodičov do Rady školy. Záujemcovia môžu podávať oficiálnu písomnú žiadosť o zaradenie do kandidátky tajomníčke Rodičovskej rady Kvetoslave Košťálovej na mailovú adresu:  kostalova.kvetoslava@zsfandlyho.sk.

( V žiadosti treba uviesť: meno, vek, zamestnanie, triedu, ktorú dieťa navštevuje, doterajšie aktivity na škole, prípadne v čom by sa kandidát mohol angažovať, alebo pomôcť škole. )

Termín podania žiadosti je do 8.9.2019 - vrátane.

• Školská psychologička - pre 1-4. ročník: Mgr. Jana Tirčová 0917 199 374 (volať po 14.00 hod) psycholog1@zsfandlyho.sk Denne v čase od 7:00 do 15:00 hod.
        • Školská psychologička - pre 5-9. ročník: Mgr. Natália Marková 0944 858 212 (volať po 14.00 hod) psycholog2@zsfandlyho.sk Denne v čase od 7:00 do 15:00 hod.
        • Školská jedáleň: p. Alena Malíšková 033 / 641 34 17

• ŠKD Jesenné variácie 11. odd