• Gesto pre mesto

• Vážení rodičia!
            Touto cestou Vás prosíme s pomocou pri hlasovaní za projekt.
            Hlasovať sa môže do 31.12.2017 (z 1 mobilu len raz) TU

Gesto pre mesto/ Raiffeisen banka
            Pezinok – Gesto pre mesto (vylosovali 4 projekty,
            bojuje sa o 1000 eur na nákup aparatúry na vystúpenia)
          • Druhá exkurzia na klinike pre liečbu závislostí

• Dňa 29.novembra 2017 sa výber žiakov deviateho ročníka zúčastnil v rámci prevenčného programu školy exkurzie na klinike pre liečbu závislostí v Bratislave na Hraničnej 2.
        • Zber papiera

• Veľmi pekne ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do zberu papiera, ktorý sa uskutočnil v dňoch 16.10 - 19.10.2017 na našej škole. Spoločne sme vyzbierali 19,02 ton. Peniaze zo zberu budú použité na nákup učebných pomôcok a na zveľadenie areálu školy.
        • Beseda s klimatológom

• Dňa 17. októbra 2017 sa ôsmaci z našej školy stretli na besede s klimatológom, spisovateľom a literárnym vedcom Pavlom Matejovičom, aby sa dozvedeli viac o počasí a klimatických zmenách či ako sa vyznať v predpovedi počasia.  Besedu moderoval  spisovateľ a novinár Márius Kopcsay, ktorý prednášku spestril  čítaním zo svojej tvorby na danú tému.
        • Exkurzia na klinike pre liečbu závislostí

• Dňa 19.októbra 2017 sa výber žiakov 8.A a 8.B triedy v rámci prevenčného programu zúčastnil exkurzie na klinike pre liečbu závislostí v Bratislave na Hraničnej 2.
        • 12. ročník

• V dňoch 24.až 26. októbra 2017 sa uskutočnil XII. ročník Historicko - poznávacieho kurzu pre žiakov IX. ročníka. Zúčastnilo sa ho spolu 50 žiakov a traja pedagogickí pracovníci. Kurz je koncipovaný ako doplnková aktivita k vzdelávaciemu plánu dejepisu a geografie IX. ročníka a je súčasťou osnov.

• 1. kolo Pezinskej školskej ligy

• Dňa 19.10.2017 sa uskutočnilo 1.kolo Pezinskej školskej ligy v orientačnom behu v Šenkviciach, v areáli Motokrosu.
          • Biologická exkurzia - Topoľčianky

• V piatok 20.10. sa 53 žiakov 6. ročníka zúčastnilo biologickej exkurzie v Topoľčiankach. Našim cieľom bolo navštíviť a bližšie spoznať rôzne plemená koní v našom Národnom žrebčíne a dozvedieť sa viac o zubroch európskych žijúcich vo zvernici pri Topoľčiankach.

• Mesiac október – mesiac úcty k starším

• V tento mesiac by sme si mali obzvlášť uctiť a dať najavo, čo pre nás znamenajú naši starkí.  Pri tejto príležitosti si žiaci z 2.C s pani učiteľkou  Rozbeskou dňa 13.10. 2017 pripravili hudobný a tanečný program, ktorým obohatili starkých v Domove sociálnych služieb.
          • VÝHERNÝ PROJEKT

• Naša škola sa zapojila do grantového programu Zelené vzdelávanie Nadácie Volkswagen Slovakia. Projekt je určený na vybudovanie novej školskej komunitnej záhrady.
          • Katarínska zábava

• Srdečne Vás pozývame na tradičnú „Katarínsku zábavu“, v piatok 24. novembra 2017 o 19.30 hod.  v jedálni ZŠ Fándlyho v Pezinku.

Výťažok zo zábavy bude použitý na vybudovanie novej školskej komunitnej záhrady.

• Výstavka tekvičiek a jesenných plodov

• V dňoch od 16.-19. októbra 2017 sa na našej škole uskutočnila výstavka tekvičiek a jesenných plodov. Nápadité tekvičky aj jesenné ozdôbky krásne zdobili náš vestibul. Šikovnosť detí bola odmenená diplomom a sladkou odmenou.
          • Dni zdravej výživy

• Aj tento rok, ako každý iný, sa uskutočnili Dni zdravej výživy. Začali sme Ovocným dňom, ktorý bol 3.10. 2017. Porozprávali sme sa, prečo je dôležité jesť ovocie.
          • Jablkové hodovanie

• Trieda 7. A sa opäť zúčastnila už tradičného Jablkového hodovania, kde sa 7. októbra predávali jablkové dobroty od výmyslu sveta.
          • Prezentácia spoločenských tancov

• Dňa 26.9.2017 sa uskutočnila prezentácia spoločenských tancov pre žiakov ŠKD  z KST PETAN a Tanečného centra CHARIZMA.

• Školská psychologička - pre 5-9. ročník: Mgr. Natália Marková 0944 858 212 (volať po 14.00 hod) psycholog2@zsfandlyho.sk Denne v čase od 7:00 do 15:00 hod. Školská psychologička - pre 1-4. ročník: Mgr. Jana Tirčová 0917 199 374 (volať po 14.00 hod) psycholog1@zsfandlyho.sk Denne v čase od 7:00 do 15:00 hod.
      • Školská jedáleň: p. Alena Malíšková 033 / 641 34 17

• Múzeum holokaustu Sereď