• TPK 2016/2017

• V dňoch 5.až 9. júna 2017 sa uskutoční 16. ročník Turisticko - poznávacieho kurzu,  ktorého sa zúčastnia žiaci ôsmeho ročníka. Kurz je koncipovaný ako doplnková aktivita klasických vzdelávacích osnov a jeho činnosť je organizovaná v rovinách poznávacej a turistickej.

• Zápis do 1.ročníka

• Zápis do prvého ročníka pre rok 2017/2018 bude prebiehať v dňoch 6. a 7. apríla 2017 od 15,00.

• Jarný zber papiera

• Základná škola Fándlyho 11 v Pezinku vyhlasuje jarný zber papiera

Riaditeľka  ZŠ Fándlyho 11 v Pezinku oznamuje rodičom žiakov, že sa uskutoční zber papiera v dňoch:

od 27.03.2017 do 30.03.2017
          • 2.Školský ples

• 16.2.2017 sa v hlavnom vestibule našej školy uskutočnil 2.rocnik Školského plesu, ktoreho témou bola Oscarova noc.
            Na plese sa zabávalo 110 žiakov 2.stupňa pod dozorom pedagógov.
            Tak ako sa dá veľmi ťažko opísať fantastická atmosféra, ktorú žiaci spolu s učiteľmi a skvelým DJ-om ( Martin Kučeriak) vytvorili, tak aj vymenovať všetkých, ktorí sa na plese podieľali, je takmer nemožné.

• Valentín

• 14.2. oslavuje celý svet lásku. Aj u nás v škole sme si pripomenuli rôzne podoby lásky. Do srdiečka na tabuli sme lepili odkazy pre tých, na ktorých nám záleží. Odkazy sa žiaci parlamentu snažili doručiť k tým, ktorým boli určené a 18 najkrajších vyznaní bolo doručených adresátom spolu s krásnymi plyšovými srdiečkami.

• Prvá pomoc

• Dňa  2. februára sa konal pre 1. stupeň hudobný motivačno-výchovný program pod názvom Prvá pomoc. Kde sa účinkujúci snažili priblížiť, svojim zaujímavým programom, problémy v ktorých sa môžu ocitnúť mladí i dospelí. Vystúpenie obohatila videoprojekcia a ukážky postupu pri záchrane ľudského života.

• Turisticko - poznávací kurz

• Turisticko - poznávací kurz

• Poďakovanie spoločnosti Lidl Slovenská republika, v.o.s.

• V pondelok 13. februára 2017 bola otvorená zmodernizovaná  predajňa Lidl v Pezinku. Súčasťou prvého dňa predaja bola podpora práve našej základnej školy.  Do podpory sa zapojili všetci tí, ktorí v prvý deň otvorenia  nakúpili za aspoň 10 €. Následne Lidl venoval za každý takýto nákup 50 centov vo forme nákupu športových a didaktických pomôcok.

• Štafetové hry

• V dňoch 6.2. - 13.2 2017 sme usporiadali pre žiakov 1. stupňa štafetové hry.
          • Múzeum holokaustu v Seredi

• 2. februára 2017 žiaci deviateho ročníka navštívili Múzeum holokaustu v Seredi, ktoré sa nachádza v priestoroch bývalého koncentračného tábora. Múzeum má byť mementom pre súčasníkov i budúce generácie, aby sa nezopakovala história, kedy predstavitelia štátu vyhlásili vlastných občanov za menejcenných a vystavili ich prenasledovaniu.
          • Lidl pomáha našej škole

• 13.2. (pondelok) podporte našu školu nákupom v Lidli.
          • Teplákový deň

• Pozývame všetkých žiakov aj učiteľov našej školy užiť si štvrtok pred polročnými prázdninami vyučovanie v pohodlnom odeve- teplákoch. Po pyžamovom dni nás čaká Teplákový deň. Štvrtok 2.2.2017

• INTENZÍVNY ANGLICKÝ TÝŽDEŇ

• V dňoch 23.1.- 27.1. 2017 sa uskutočnil na ZŠ Fándlyho 11 v Pezinku, pre žiakov 5.,7.,8. a 9.  ročníka, tzv. Intenzívny anglický týždeň.
          • Medovníčky z našej školy

• Medovníčky upečené a ozdobené žiačkami a žiakmi našej školy urobili radosť nielen ľuďom bez domova v našom meste, ale zvyšné boli odovzdané OZ Vagus.
          • Medovníky pre ľudí bez domova

• 20.12.2016 sme sa stretli v školskej jedálni, kde si žiaci priniesli medovníky a spoločne sme ich zdobili pre ľudí, ktorí v živote nemajú toľko šťastia ako my.Predvianočnú atmosféru dotvárali koledy, strávili sme nádherné popoludnie a odchádzali sme s dobrým pocitom, že sme čaro Vianoc pomohli šíriť medzi ľuďmi.
          • Vianočné trhy na škole

• Tak ako každý rok, i tento pred vianočnými sviatkami deti už netrpezlivo čakali, kedy pripravíme Vianočné trhy, na ktorých sa predávajú výrobky, ktoré si vyrobili deti so svojimi pani učiteľkami alebo rodičmi. Štvrtáci s radosťou predávali výrobky počas jedného týždňa (12. -16. 12. ) cez prestávky a cez hodiny sa striedali v strážení výrobkov.

• Školská psychologička - pre 1-4. ročník: Mgr. Jana Tirčová 0917 199 374 (volať po 14.00 hod) psycholog1@zsfandlyho.sk Denne v čase od 7:00 do 15:00 hod.
      • Školská psychologička - pre 5-9. ročník: Mgr. Natália Marková 0944 858 212 (volať po 14.00 hod) psycholog2@zsfandlyho.sk Denne v čase od 7:00 do 15:00 hod.
      • Školská jedáleň: p. Alena Malíšková 033 / 641 34 17 stravovanie@zsfandlyho.sk
  • Počítadlo návštev